Webové stránky

 
Mít dnes vlastní webovou prezentaci pro firmu nebo podnikání je již téměř samozřejmostí, nedílnou součástí marketingu a plnohodnotným distribučním kanálem pro velkou část firem a živnostníků. Z tohoto důvodu jsou weby a webové aplikace, které vyrábím, tvořeny s primárním důrazem na jejich obchodní úspěšnost, validitu kódu a přístupnost.

Mým cílem je proto tvorba úspěšných webových stránek podle Vašich představ. Za pomoci SEO optimalizace na vaše stránky přivedeme návštěvníky a z návštěvníků uděláme klienty. To vše budeme měřit pomocí detailní analýzy návštěvnosti stránek, a Vy díky tomu budete přesně vědět, jakým směrem se při vývoji vašich webových stránek dále ubírat, jaké marketingové kanály používat pro získávání stále dalších nových návštěvníků a jejich poptávek a objednávek.

Přehlednost, funkčnost, atraktivní a moderní design Vašich internetových stránek jsou pro mne alfou a omegou při vytváření vašeho nového webu. Specializuji se především na tvorbu firemních webů, webů pro živnostníky a e-shopů, avšak rád pro vás vyrobím i web, který do této skupiny nezapadá.

Optimalizace stránek pro zobrazení na mobilních zařízeních
Samozřejmou součástí každé zakázky je optimalizace stránek pro zobrazení na mobilních zařízeních, tzv. responzívní design. Podíl přístupů na webové stránky prostřednictvím mobilních zařízení se meziročně zvyšuje o 6% a tempo se neustále zrychluje. 

Proč je důležitý responzivní design?

 
Responzivní web, nebo responzivní design je důležitý proto, že v dnešní době existuje obrovský výběr mobilních zařízení, jejich zastoupení neustále nabírá na síle.

Podle některých zdrojů již dokonce v době aktualizace tohoto článku (duben 2016) již podíl návštěv na některých stránkách překročil 50%. Stejný podíl je mezi mobilním vyhledáváním na internetu a vyhledáváním z desktopů.

Jedná se o vcelku logický vývoj, protože chytrý telefon, popř. tablet máme k dispozici zapnutý pořád a volné chvíle při čekání na zastávce MHD, v samotné MHD či u lékaře si automaticky zkracujeme čtením e-mailů, prohlížením stránek, popř. vyhledáváním informací.

Ze všech těchto důvodů je proto velmi důležité, aby stránky, které vlastníte, byly přizpůsobeny zobrazení na těchto zařízeních, protože pro návštěvníky není nic horšího, než si stránku po kouskách různě zvětšovat, posouvat apod. a je jen otázkou času, kdy tohoto návštěvníka ztratíte..

Redesign webových stránek

 
U tzv. redesignu webových stránek, se kterým se setkáváme při požadavku klienta na celkovou modernizaci a optimalizaci webových stránek, nejde pouze o změnu grafického vzhledu stávajícího webu, ale především o revizi jeho architektury, struktury a přístupnosti informací, celkové použitelnosti webu z pohledu návštěvníka (klienta), a v neposlední řadě také o nastavení a správnou SEO optimalizaci pro vyhledávače. Vstupem pro redesign internetových stránek je výsledek auditu – SEO analýzy webových stránek. Výstupem potom může být, v závislosti na výsledcích auditu a dohodě, buď částečný nebo úplný redesign vašich stránek.

Částečný redesign internetových stránek
Částečný redesign představuje drobné změny ve stávající prezentaci, kdy audit pouze identifikoval potřebu úpravy stávajících textů z hlediska SEO optimalizace.

Úplný redesign internetových stránek
Potřeba úplného redesignu webu vzniká zpravidla tehdy, jsou-li výstupy z auditu internetových stránek natolik závažné, že je třeba přikročit v podstatě k výrobě nového webu. Důvodů, kdy je třeba přikročit k úplnému redesignu stávající prezentace a tím prakticky tvorbě nového webu může být hned několik:

Čistě vaše potřeba a požadavek na vytvoření nového webu s novým grafickým designem za použití nejmodernějších technologií (HTML5, CSS3)
Zastaralé a nevyhovující technologie (špatný přístup pro vyhledávací roboty, nečitelné technologie Flash, nekompatibilita s některým z moderních typů prohlížečů typu Firefox, Chrome, IE, Safari, Opera, apod.)
Špatná použitelnost a přístupnost webu (špatná architektura webu, struktura prezentovaných informací, nečitelnost webu v různých typech prohlížečů a mobilních zařízení, čtecích zařízení pro tělesně postižené, apod.)
Požadavek na zavedení redakčního systému – CMS (Content Management System – systém pro správu obsahu)

Správa a aktualizace webových stránek

 
Vytvořením webových stránek má práce nekončí. Časem vždy vznikne potřeba web upravit, zaktualizovat, nebo stránky rozšířit o další funkcionality. Část těchto činností pravděpodobně zvládnete prostřednictvím redakčního systému sami, avšak co se bude týkat implementace dalších funkcionalit webu, konzultací dalších řešení, návrhu kampaní apod. vždy tu budu já, abych Vám s těmito činnostmi, na základě smlouvy, kterou spolu uzavřeme, pomohl.

Mezi poskytované služby, na kterých je možné se dohodnout patří:

Monitoring dostupnosti stránek 24 hodin denně / 7 dní v týdnu
Pravidelné zálohování webu a databáze
Textové úpravy ve specifikovaném časovém nebo objemovém rozsahu
Řešení technických problémů
Konzultace dalšího vývoje webu ve specifikovaném rozsahu (analýza, doporučení implementace dalších funkcionalit, apod.)
Analýza statistik návštěvnosti webu
Chcete více informací?

Potřebujete cenovou kalkulaci?

Rádi byste si sjednali schůzku?

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás!

Infolinka: 737 18 60 10

Kontaktní formulář

©2017 ACCIO webdesign